Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Україна знову може стати "годувальницею" світу, - міністр торгівлі Нідерландів

Переглядів: 475 Коментарів: 0
загрузка...
Україна знову може стати "годувальницею" світу, - міністр торгівлі НідерландівУкраїна має великий творчий потенціал розвитку аграрної галузі і тому може повернути собі раніше втрачений статус «годувальниці» світу, сказала міністр зовнішньої торгівлі і співпраці Нідерландів Ліліана Плума в ході українсько-голландського форуму, що відкрився сьогодні в місті Нутдорп (Голландія).

«Можливості українського аграрного сектора значні. Колись Україна вже була «годувальницею» світу, і сьогодні вона може повернути собі цей статус », – сказала міністр.

Вона підкреслила, що Голландія, так само як і інші країни ЄС дуже зацікавлені у співпраці в агросекторі, і Угода про асоціацію і формування зони вільної торгівлі повинна всіляко сприяти цьому. «Один лише пункт про скасування мит і зборів вже несе значний плюс виробникам. Ми порахували, що тільки в секторі торгівлі квітами економія на сплаті мит складе близько 4,5 млн євро в рік », – зазначила міністр.

Разом з тим, вона звернула увагу, що українські товаровиробники повинні бути готові до жорсткої конкуренції на європейському ринку.

Нагадаємо, сьогодні в Голландії відкрився українсько-голландський діловий форум, який зібрав понад 300 делегатів – представників влади та бізнесу. Українську делегацію очолює міністр фінансів України Наталія Яресько.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин