Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Декларацію про доходи можна заповнити та надіслати через "Електронний кабінет платника"

Переглядів: 600 Коментарів: 0
загрузка...
Декларацію про доходи можна заповнити та надіслати через "Електронний кабінет платника"Податківці повідомили про доопрацювання сервісу «Електронний кабінет платника», за допомогою якого можна підготувати, заповнити та надіслати декларацію про доходи в електронному вигляді


Як повідомляє прес-служба ДФСУ, у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) можна заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а у закритій частині (особистий кабінет) - подати декларацію в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).
Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД).
Нагадаємо, що форма та Інструкція щодо заповнення такої декларації, затверджені Наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2018 р. № 859.
Крім того, на офіційному веб-порталі ДФС розміщено матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів в банері «Декларування доходів громадян».
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин