Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Бізнес незадоволений послугами міжнародних платежів

Переглядів: 424 Коментарів: 0
загрузка...
Бізнес незадоволений послугами міжнародних платежівПровайдер глобальних грошових переказів Saxo Payments представив доповідь з результатами дослідження транскордонних платежів під час конференції Money 20/20 Europe, яка проходить в Копенгагені (Данія).

Під час дослідження емітенти, еквайєри і торговці висловили свою думку з приводу таких важливих складових ринку, як швидкість, вартість і обмінний курс грошових переказів.

Традиційні транскордонні банківські перекази більше не є єдиним рішенням. Автори дослідження ставили перед собою мету дізнатися, чи розглядають компанії альтернативні варіанти, або продовжують за звичкою платити високу комісію за повільні перекази і несправедливий обмінний курс.

- 63% учасників дослідження не задоволені термінами доставки грошових переказів на рахунки одержувачів.
- Тільки 38% вважають курс валют при конвертації переказів справедливим.
- Тим не менше, тільки третина клієнтів шукають інші варіанти.

Дослідження показує, що компанії занадто зайняті повсякденними завданнями і якісним обслуговуванням клієнтів. У них немає часу на те, щоб провести дослідження ринку і знайти більш підходящого провайдера платежів. Навіть незважаючи на те, що зміна платіжного партнера заощадила б їм частину бюджету.

- Тільки 27% респондентів знають про існування нових учасників ринку грошових переказів, які часто пропонують більш вигідні умови співпраці.
- 79,4% підпишуть контракт з іншим провайдером транскордонних платежів, якщо його пропозиція буде дешевше.
- 63% готові змінювати постачальника послуг заради більш швидких грошових переказів.

За прогнозами, до 2025 року глобальні торговельні потоки досягнуть $ 85 трлн. А 3% комісії, які стягують провайдери, досягнуть $ 2,55 трлн., які можна було б витратити на розвиток бізнесу. Небагато компаній можуть дозволити собі ігнорувати цю суму. Бізнесу пора переглянути свої пріоритети і зрозуміти, скільки може принести оптимізація процесу платежів.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин