Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Жителі України зможуть їздити до Білорусі тільки за закордонними паспортами

Переглядів: 341 Коментарів: 0
загрузка...
Жителі України зможуть їздити до Білорусі тільки за закордонними паспортамиУкраїнці з 2017 року будуть їздити до Білорусі виключно за закордонними паспортами. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ (МЗС) України.

“З огляду на вимоги ICAO щодо використання для перетину кордону паспортів, що містять машинозчитувану зону (паспорт громадянина України не містить такої зони) і безпеки таких документів, білоруською стороною запропоновано здійснити перехід поїздок громадян України до Білорусі виключно за закордонними паспортами (громадяни Білорусі в’їжджають в Україну за паспортами громадянина Білорусі, який одночасно є і паспортом для виїзду за кордон) “, – повідомляє МЗС.

Перехід на в’їзд до Білорусі на підставі закордонного паспорту буде проходити поступово:

- В міжнародних аеропортах режим в’їзду українців до Білорусі виключно за закордонними паспортами буде введений з 1 січня 2017 роки;
- В міжнародних і міждержавних пунктах пропуску залізничного та автомобільного транспорту – з 1 квітня 2017 роки;
- В місцевих пунктах пропуску через державний кордон – з 1 січня 2018 року.

Українська сторона запропонувала максимально спростити режим перетинання українсько-білоруського державного кордону для громадян України, які проживають в прикордонних регіонах, зокрема шляхом внесення змін до відповідної двосторонньої угоди.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин