Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Будівництво в Україні продовжує дорожчати

Переглядів: 473 Коментарів: 0
загрузка...
Будівництво в Україні продовжує дорожчатиЦіни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-лютому 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року зросли на 16%, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, підвищення цін на БМР за підсумками двох перших місяців року зафіксовано в усіх сферах будівництва.

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 25%, а також у сфері зведення житлових будинків – на 19%. Найменше збільшилася вартість будівництва комплексних промислових споруд – на 9,7%.

При цьому вартість будівельно-монтажних робіт в лютому поточного року в порівнянні з січнем збільшилася на 0,1%.

У Держстаті зазначили, що найбільше зростання цін в лютому зафіксовано в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 2%. При цьому в сфері будівництва житлових будинків ціни зросли на 0,2%. У сфері будівництва нежитлових будівель, комплексних промислових будівель і інших інженерних споруд ціни в лютому незначно знизилися в порівнянні з січнем.

За інформацією Держстату, дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в 2018 році зросли на 27,1% в порівнянні з 2018 роком. У січні 2016 року ціни на БМР виросли на 18,6% в порівнянні з січнем 2018 року. У той же час у порівнянні з груднем 2018 року вартість будівельно-монтажних робіт в січні знизилася на 0,7%.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин