Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

В Україні майже 60% роботодавців не вміють і не бажають звільняти співробітників цивілізовано

Переглядів: 398 Коментарів: 0
загрузка...
В Україні майже 60% роботодавців не вміють і не бажають звільняти співробітників цивілізованоВ Україні майже 60% роботодавців не вміють і не бажають звільняти співробітників цивілізовано. Більш ніж у третині всіх випадків працівникові пропонують написати заяву за власним бажанням.

Про це свідчать дані опитування Міжнародного порталу hh.

“Страх співробітників перед можливим звільненням або його відсутність в чому залежить від дій керівництва під час цього неприємного процесу. 22% компаній оформляють документи за згодою сторін з виплатою 1-3 окладів і не цікавляться подальшою долею співробітника”, – відзначають експерти проекту.

За даними опитування, кожен п’ятий “білий комірець” зізнався, що його можуть звільнити без попередження в будь-який момент.

“Серед варіантів, запропонованих самими респондентами, зустрічалися і кричущі випадки. Працівників доводили своїм ставленням, не виплачували належні за законом компенсації та навіть звільняли заднім числом”, – розповіли автори дослідження.

Лише невеликий відсоток роботодавців дійсно піклується про тих, кого належить звільнити. У 10% випадків по можливості пропонують іншу посаду і тільки в 3% – сприяють працевлаштуванню в іншій компанії, наприклад, дають рекомендації.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин