Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

З 1 травня українських чиновників переводять на європейську модель зарплати: Оклади збільшаться на 10%

Переглядів: 752 Коментарів: 0
загрузка...
З 1 травня українських чиновників переводять на європейську модель зарплати: Оклади збільшаться на 10%Посадові оклади працівників державних органів з 1 травня 2016 року зростають на 10%, повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

“В цілому посадові оклади на першому етапі збільшуються на 10%. Керівникам буде надано право нараховувати співробітникам надбавку за високі досягнення в роботі, додаткове навантаження і стаж роботи”, – сказав він на засіданні уряду в середу.

За його словами, таким чином, “фактично ми переходимо на європейську модель оплати праці держслужбовців”. Перший етап реформи починається з 1 травня 2016 року і закінчується в 2018 році з набуттям чииності закону про держслужбу.

Зокрема, згідно з цим законом, впроваджується трирівнева диференційована система з урахуванням юрисдикції держорганів.

“Ділиться на три категорії: територія України – міністерства та центральні органи влади, територія однієї або кількох областей, територія одного або декількох районів. Кожна категорія має по дев’ять груп оплати праці”, – сказав Розенко.

Міністр повідомив, що пропонується затвердити посадові оклади в міністерствах на першому етапі (з часом вони будуть рости і змінюватись структура оплати праці): посадовий оклад в держорганах центрального рівня становитиме від 3,6 тис. до 12 тис грн, в областях – від 2,5 тис. до 10 тис. грн, на районному рівні – від 1,7 тис. до 8,6 тис. грн.

Розенко також нагадав, що згідно із законом буде проведено розмежування в оплаті для держслужбовців, політичних і адміністративних посад. Крім посадового окладу, будуть використовуватися інші механізми стимулювання. Зокрема, є можливість залучення донорських коштів для нарахування зарплат.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин