Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

НБУ планує дозволити купувати валюту без паспорта

Переглядів: 526 Коментарів: 0
загрузка...
НБУ планує дозволити купувати валюту без паспортаНацбанк має намір скасувати для громадян вимогу про необхідність пред'явлення громадянами паспортів при здійсненні валютообмінних операцій на готівковому ринку


Про це на конференції повідомив директор департаменту відкритих ринків Національного банку Сергій Пономаренко, передають Українські Новини.
"Є бажання дебюрократизувати процес покупки-продажу валюти і будуть, напевно, переглянуті вимоги до ксерокопіювання документів. Тобто до певної суми - 150 тис. гривень, яка відповідає фінансовому моніторингу, не вимагатиметься від банків залишати ксерокопії документів", - сказав він.
Нагадаємо, з 23 вересня 2018 року, НБУ зобов'язав банки та обмінні пункти здійснювати документальну ідентифікацію фізосіб, які здійснюють валютообмінні операції, з виготовленням копій паспортів обмінюють валюту громадян.
З 28 березня 2018 року НБУ скасував вимогу про пред'явлення і копіювання паспортів лише при продажу фізособами готівкової інвалюти банкам. При цьому така вимога не була скасована при покупці фізособами інвалюти.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин