Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Платіжні реквізити для оформлення закордонного паспорта можна отримати онлайн

Переглядів: 571 Коментарів: 0
загрузка...
Платіжні реквізити для оформлення закордонного паспорта можна отримати онлайнЗ 8 квітня за допомогою онлайн-сервісу на сайті міграційної служби можна роздрукувати платіжні реквізити для оформлення паспорта для виїзду за кордон у всіх підрозділах, які надають таку послугу


Особливо корисним сервіс є для громадян, які використовують сервіс онлайн-запису до електронної черги, - зауважують в Державній міграційній службі.
Сервіс створено у березні, однак на першому етапі він охоплював лише підрозділи у місті Києві. Відтепер платіжку можна надрукувати для будь-якого підрозділу, що надає послугу з оформлення закордонного паспорта.
Сервіс доступний за посиланням>>>
Розширено і покриття сервісу електронної черги – відтепер записатися у чергу через онлайн-сервіс можна до всіх підрозділів Києва. Міграційною службою опрацьовується питання поступового запровадження системи у всіх областях України.
Паралельно продовжується виведення працівників ДП «Документ» з підрозділів міграційної служби. Станом на початок квітня надання супутніх послуг працівниками ДП «Документ» у підрозділах міграційної служби повністю припинено у Дніпропетровській, Одеській, Харківській областях та у місті Києві. Загалом, представники підприємства ще надають послуги у 205 з понад 600 підрозділів ДМС. Повне завершення надання супутніх послуг представниками ДП «Документ» у підрозділах ДМС має відбутися у травні цього року.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин