Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Способи, які допоможуть розвинути ерудицію

Переглядів: 644 Коментарів: 0
загрузка...
Способи, які допоможуть розвинути ерудицію1. Більше читай.
Чим складніше книги, тим краще.

2. Барабань по столу.
Візьми за правило акомпонувати почутій музиці. Це стимулює роботу мозку і залучає частки мозку, відповідальні за моторні функції.

3. Слухай класичну музику.
Особливо Моцарта. У 1995-му психолог Френсис Раушер хитрістю заманила в кімнату тридцять щурів. Два місяці там періодично звучала Соната для двох фортепіано до мажор. Після експерименту з’ясувалося, що тварини стали не тільки краще танцювати, а й пробігати лабіринт швидше і з меншою кількістю помилок, ніж інша група щурів, яка жила ці два місяці в тиші. Джерело vk.com
4. Тренуй пам’ять.

-Проходь різноманітні тести.
-Старайся запам’ятовувати продукти, які слід купити в магазині. Уяви свій маршрут по магазину: відділи з необхідними продуктами, порахуй приблизну суму. Якщо сума вийде меншою, ніж ти порахував – купи собі шоколадку у якості винагороди.
-Щодня приділяй час на вивчення віршів. Згадай, коли ти останній раз вчив вірші напам’ять.

5. Випий кави.
Кофеїн стимулює викид нейромедіаторів дофаміну і норадреналіну – вони допомагають довше залишатися в тонусі і зберігати концентрацію. Важливо не переборщити: від дуже великої дози кофеїну ти перехвилювався і не зможеш мислити раціонально. Кофеїн в дозах більше 300 мг (чотири чашки натуральної кави) на добу подарує стан тривоги, головний біль, тремор, аритмію.

6. Прислухайся до Альберта Ейнштейна
Фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії:
«Інтелектуальне зростання повинно починатися з моменту народження і припинятися лише зі смертю. Знати, де можна знайти інформацію і як її використовувати, – ось у чому полягає секрет успіху. Розум, який одного разу розширив свої кордони, вже ніколи не повернеться в колишні. Видатні особистості формуються не за допомогою красивих промов, а власною працею і її результатами ».

7. Марк Порцій Катон …
Старший Державний діяч, письменник:
«Мудра людина більше навчається у дурнів, ніж дурні – у мудрого».

8. Грай в шахи, шашки та покер.
Ці ігри не тільки можуть зробити тебе багатшими, а й прекрасно розвивають мислення. Якщо ти вважаєш, що граєш в шахи дуже добре, спробуй грати ще і на час, приймаючи рішення щодо ходу не більше хвилини.

9. Годуй мозок правильно!
Особливо якщо до сих пір не можеш до кінця розповісти жодного вірша зі шкільної програми, а про дні народження знайомих тобі нагадує лише соціальна мережа.

■ Волоські горіхи. Чи не головна їжа для ерудита! Вони навіть зовні схожі на мозок. П’ять горіхів в день – і ти будеш забезпечений лецитином, який поліпшує роботу мозку і активізовує пам’ять.
■ Риба. Вона багата йодом, в її м’ясі містяться жирні кислоти омега-3, що забезпечують швидкий приплив енергії, необхідної для передачі імпульсів в клітинах мозку. Вони ж регулюють рівень холестерину в крові і покращують роботу судин. Якщо будеш з’їдати хоча б 100 грамів риби в день, у тебе збільшиться швидкість реакції, і ти знизиш ризик розвитку хвороби Альцгеймера.
■ Гарбузове насіння. Висип півсклянки в кишеню піджака і під час офісних скандалів покращуй пам’ять і змушуй мозок швидше міркувати. Все завдяки цинку.
■ Шпинат. Додай його в ранковий омлет два-три рази на тиждень. Лютеїн, що міститься у шпинаті, захистить клітини мозку від передчасного старіння.
■ Шавлія. В університеті Джона Хопкінса з’ясували, що шавлія пригнічує дію амінокислот, відповідальних за порушення пам’яті. Тепер там щодня п’ють чай з шавлією і все про всіх пам’ятають.

10. Намагайся вгадати наступну фразу співрозмовника.
Ребекка Сейкс з Массачусетського технологічного інституту впевнена, що при належному тренуванні люди зможуть розуміти оточуючих і зовсім без слів – по виразу обличчя, погляду і іншим подібним ознаками. За це відповідає секція мозку, яка знаходиться за правим вухом і відповідає за інтуїцію.

11. Заведи блог.
Розповідаючи в ньому про події дня, ти не тільки навчишся чітко формулювати думки, а й будеш постійно думати над новими темами та колючими відповідями на питання відданих читачів.

12. Вирішуй кросворди.
Дивно, але це діє: роботу мозку чудово стимулюють серйозні кросворди.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин