Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У Ахметова підрахували, що тарифи для киян зростуть удвічі

Переглядів: 1574 Коментарів: 0
загрузка...
У Ахметова підрахували, що тарифи для киян зростуть удвічіАТ “Київенерго” попередньо оцінює, що з 1 червня тарифи на гарячу воду та теплопостачання зростуть у 2 рази.

Зокрема, 1 кубометр гарячої води обійдеться в 77 грн, 1 Гкал тепла (у будинках з лічильниками, – ред.) – 1345 грн, а опалення (у будинках без лічильників – ред.) буде коштувати 31 грн за 1 м квадратний, заявив журналістам комерційний директор “Київенерго” Євген Бушма.

“Всі теплогенеруючі компанії, в тому числі “Київенерго”, зобов’язані подати в НКРЕКП новий розрахунок. 5 травня НКРЕКП було прийнято рішення про попереднє прийняття до розгляду проекту тарифу. Якщо говорити про “Київенерго”, то зростання по всіх категоріях тарифів передбачається практично в два рази”, – сказав Бушма.

За його словами, в проекті тарифів передбачено, що вартість 1 кубометра гарячої води зросте приблизно з 40 до 77 грн, ціна на 1 Гкал тепла підніметься з 657 грн до 1345 грн, ціна опалення за 1 метр квадратний зросте з 16 грн до 31 грн. Тарифи можуть бути переглянуті, однак суттєвих змін, швидше за все, не буде.

“Це прогноз тарифів, які можуть набрати чинності з 1 червня 2016 року. При цьому ціна для підприємств зросла з 1 травня в 2,3 рази. Комісія тарифи попередньо схвалила, далі йде певна процедура, в ході якої громадськість та органи місцевого самоврядування їх розглядає, далі НКРЕКП переглядає або затверджує тарифи”, – додав Бушма.

Він підкреслив, що в разі несплати населенням рахунків, у компанії не буде можливості готуватися до опалювального сезону.

“Уряд обіцяє субсидувати тих, хто не може платити. Без оплати населенням вже поставлених послуг у нас не буде можливості провести необхідний комплекс робіт для підготовки до опалювального сезону”, – прокоментував комерційний директор “Київенерго”.

За його даними, компанія станом на 1 травня оцінює заборгованість населення за ЖКП у розмірі 950 млн грн. При цьому борг наростав поступово, а не утворився після перших етапів підвищення тарифів.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин