Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Рада відмовилася підвищити прожитковий мінімум, мінімальну зарплату і пенсію на 5 %

Переглядів: 554 Коментарів: 0
загрузка...
Верховна Рада України відхилила законопроект "Про внесення змін до закону України" Про державний бюджет на 2016 рік "(№ 4316), який пропонував збільшити в 2016 розмір прожиткових мінімумів, мінімальної заробітної плати і мінімальної пенсії на 5%.

Рада відмовилася підвищити прожитковий мінімум, мінімальну зарплату і пенсію на 5 %Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідний законопроект в ході пленарного засідання у вівторок проголосували всього 163 народних депутата з 226 мінімально необхідних для прийняття рішення. Законопроект, який був розроблений групою народних депутатів з фракції ВО "Батьківщина" на чолі з її лідером Юлією Тимошенко, пропонував підвищити в середньому в 2016 році розміри прожиткових мінімумів, мінімальної заробітної плати і мінімальної пенсії на 5% - до розмірів за методологією 2000 року.

Законопроект також пропонував збільшити з 85% до 100% облік прожиткового мінімуму для призначення допомоги на дітей з малозабезпечених сімей, зменшити кошти на пенсійні виплати внаслідок скасування скорочення пенсії на 15% для працюючих пенсіонерів та проведення одноразового підвищення пенсійних виплат з березня 2016 року.
загрузка...
Джерело:buhgalter.com.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин