Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Щодо порядку оплати документів про загальну середню освіту у 2016 році

Переглядів: 1146 Коментарів: 0
загрузка...
Щодо порядку оплати документів про загальну середню освіту у 2016 роціПовідомляємо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003 N 811, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 лютого 2004 р. за N 201/8800, та наказом Міністерства освіти і науки України 04.02.2018 N 97, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2018 р. за N 283/25060, документи про загальну середню освіту державного зразка (атестат про повну загальну середню освіту; атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту; свідоцтво про базову загальну середню освіту; свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою) у 2016 році виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій.

Уповноваженим органом Міністерства освіти і науки, що забезпечує організацію замовлення, видачі та обліку документів про загальну середню освіту державного зразка, є Державне підприємство "Інфоресурс" (далі - ДП "Інфоресурс").

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2018 р. N 309, у 2016 році за рахунок бюджетних коштів виготовляються свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестати про повну загальну середню освіту, бланки додатків до свідоцтва про базову загальну середню освіту та додатків до атестата про повну загальну середню освіту, свідоцтва про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи (для дітей, які мають вади у розумовому розвитку), бланки похвальних листів "За високі досягнення у навчанні" та похвальних грамот "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів", золоті медалі "За високі досягнення у навчанні", срібні медалі "За досягнення у навчанні" для осіб, які навчалися за кошти державного та місцевих бюджетів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Виготовлення інших документів про освіту, а також про вчені звання здійснюється за рахунок коштів осіб, які їх отримують.

Ціна 1 (одного) примірника атестата про повну загальну середню освіту державного зразка, що виготовляється на основі фотокомп'ютерних технологій, для випускників приватних загальноосвітніх навчальних закладів, випускників контрактної форми навчання професійно-технічних навчальних закладів та випускників вищих навчальних закладів складатиме 32,10 гривень, свідоцтва про базову загальну середню освіту державного зразка, що виготовляється на основі фотокомп'ютерних технологій, - 20,82 гривень.

Складовими вказаних цін документів про освіту, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, є вартість виготовлення документів про освіту, що становить 28,98 гривень (для атестатів) та 17,70 грн. (для свідоцтв) (не більше двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. N 1260 "Про документи про освіту та вченні звання"), та вартість послуг, що надає ДП "Інфоресурс" при забезпеченні документами про освіту, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій, у розмірі 3,12 гривні за 1 (один) примірник документа (вартість послуг встановлена кошторисом на надання послуг із забезпечення навчальних закладів України документами про освіту, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій, затвердженим Міністерством освіти і науки України).

Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади, отримуючи у 2016 році свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестати про повну загальну середню освіту для осіб, які навчались за кошти державного та місцевих бюджетів, оплачують тільки вартість послуг ДП "Інфоресурс" із забезпечення документами про освіту державного зразка, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій, у розмірі 3,12 гривні за один документ про освіту.

Щодо порядку оплати документів про загальну середню освіту у 2016 роціІнші документи (бланки документів) про загальну середню освіту, які виготовляються за кошти державного бюджету, а саме: бланки додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтва про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи (для дітей, що мають вади у фізичному чи розумовому розвитку), бланки похвальних листів "За високі досягнення у навчанні" та похвальних грамот "За особливі досягнення у вивченні", золоті медалі "За високі досягнення у навчанні", срібні медалі "За досягнення у навчанні", видаються безкоштовно.

Вартість документів про загальну середню освіту та додатків до них, відзнак за досягнення у навчанні, виготовлених за рахунок коштів загального фонду державного бюджету в минулих роках, у разі їх отримання випускниками вищих навчальних закладів, випускниками професійно-технічних навчальних закладів контрактної форми навчання та випускниками приватних шкіл у 2016 році, відшкодовується навчальними закладами до державного бюджету шляхом перерахування коштів на поточний рахунок ДП "Інфоресурс" з подальшим спрямуванням їх до державного бюджету.

Замовлення на виготовлення (створення) атестатів про повну загальну середню освіту та свідоцтв про базову загальну середню освіту для студентів вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів подаються навчальними закладами через департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, які є замовниками вказаних документів відповідно до Порядку замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003 N 811, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 лютого 2004 р. за N 201/8800. Підтвердження замовлень на виготовлення (створення) атестатів про повну загальну середню освіту та свідоцтв про базову загальну середню освіту для студентів вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації підлягають обов'язковій перевірці ДП "Інфоресурс" перед подачею виконавцю замовлень.

Кошти за документи про освіту та додатки до них сплачуються на поточний рахунок ДП "Інфоресурс" згідно з укладеними договорами та на підставі виписаних ДП "Інфоресурс" накладних на відпуск документів.

Лист Міносвіти від 18.05.2016 р. N 1/9-250
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин