Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Нова форма звіту КСДС (кількісний склад державних службовців)

Переглядів: 884 Коментарів: 0
загрузка...
Нова форма звіту КСДС (кількісний склад державних службовців)У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про державну службу», найближчим часом буде змінено форму звітності КСДС «Звіт про кількісний склад державних службовців» (наказ Нацдержслужби від 24.07.2018 № 161). На нашому сайті розміщено зразок нової форми звіту КСДС у форматі Excel та проект інструкції, щодо її заповнення.

Після проведення державної реєстрації вказані зміни будуть офіційно опубліковані та відображені у зазначеному наказі Нацдержслужби. Звіт за ІІ квартал 2016 року у електронному вигляді подається виключно через веб-портал Нацдержслужби, який розміщений за посиланням: http://ksds.nads.gov.ua». Надсилання паперового звіту до Нацдержслужби буде скасовано починаючи з чергової дати подання звіту державними органами.

Оновлена форма звітності на вказаному веб-порталі буде доступна для заповнення не пізніше 15 липня 2018 року. Про можливість внесення відповідних даних буде повідомлено додатково на сайті Нацдержслужби
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин