Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Держслужбовці категорій "А" і "Б" отримають електронний цифровий підпис та зможуть подавати декларації в електронному форматі

Переглядів: 725 Коментарів: 0
загрузка...
Держслужбовці категорій "А" і "Б" отримають електронний цифровий підпис та зможуть подавати декларації в електронному форматіУряд привів у відповідність до Закону України "Про державну службу" розпорядження від 24 лютого 2016 р. № 145 "Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої - третьої категорій, та інші прирівняні до них посади".

Документом передбачено, що посади першої - третьої категорій замінюються категоріями "А" і "Б". Держслужбовці категорій "А" і "Б" отримають електронний цифровий підпис та зможуть подавати декларації про доходи та витрати в електронному форматі.

Таким чином, зроблено ще один крок у напрямку забезпечення прозорості діяльності посадовців та реалізації ефективної загальнодержавної системи запобігання та протидії корупції, передбачених Антикорупційною стратегією на 2018-2017 роки.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин