Популярні новини

ТОП скачувань

Сьогодні Дата   

Якими можуть бути наслідки, якщо не проводити атестацію робочих місць?

Дата публікації: 12-07-2016, 11:39 Переглядів: 238 Коментарів: 0
Якими можуть бути наслідки, якщо не проводити атестацію робочих місць?Якщо атестація не проводилась,але підприємство несе на виплату компенсацій і надання гарантій працівникам (додаткові відпустки, підвищення оплати праці, спецодяг і т.д.), при перевірці можуть виникнути питання з приводу правомірності таких виплат (якщо роботодавець перебуває на бюджетному фінансуванні), а також проблеми з оподаткування таких виплат.

Якими можуть бути наслідки, якщо не проводити атестацію робочих місць?Якщо підприємство не проведе атестацію і не надаватиме працівникам належні гарантії та компенсації, то працівник може звернутися до суду і вимагати відшкодування матеріального і морального збитку. У такому разі відсутність проведення атестації не тільки не врятує роботодавця від відповідальності, але, навпаки стане доказом його провини.

Не проведення атестації робочих місць є порушенням законодавства про охорону праці. Порушник - керівник підприємства – може бути притягнений до адміністративної відповідальності у вигляді сплати штрафу.

Категорія: Новини
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.