Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Повноваження органів Казначейства у сфері публічних закупівель

Переглядів: 718 Коментарів: 0
загрузка...
З 1 серпня 2016 року в Україні завершується повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro.

Повноваження органів Казначейства у сфері публічних закупівельЦе означає, що всі Замовники повинні публікувати свої закупівлі (як допорогові (якщо запланована сума закупівлі перевищує 50 тис. грн на рік, замовник зобов'язаний проводити таку закупівлю через систему електронних закупівель (або публікувати звіт про закупівлю), так іпонадпопорогові) на новому веб-порталі Уповноважеого органу prozorro.gov.ua і проводити їх відповідно до вимог Закону України “Про публічнізакупівлі” від 25.12.2018 № 922-VIII (далі — Закон).

Закупівлі, які розпочаті до 31 липня 2016 року (датою початку закупівлі вважається дата оприлюднення оголошення про проведення закупівлі) мають бути завершені відповідно до вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2018 № 1197-VII (в т.ч. оприлюднення Звіту про виконання договору на веб-порталі Уповноважеого органу tender.me.gov.ua).

Повноваження органів Казначейства у сфері публічних закупівель визначені частиною другою статті 7 Закону, зокрема, до здійсненняоплати за договором про закупівлю орган Казначейства, шляхом перегляду документів, розміщених в електронній системі закупівель Prozorro,перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджуютьпроведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин