Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Головний банк країни, почав еквайрінгове обслуговування платіжних карток Амеrісаn Express

Переглядів: 497 Коментарів: 0
загрузка...
Державний Ощадбанк почав еквайрінгове обслуговування платіжних карток міжнародної платіжної системи Амеrісаn Express.
Головний банк країни, почав еквайрінгове обслуговування платіжних карток Амеrісаn ExpressПро це сказано в повідомленні банку, передають Українські Новини.
Ощадбанк готовий забезпечити прийом до оплати карток міжнародної платіжної системи Амеrісаn Express у торгово-сервісній мережі.
Така послуга надається всім наявним і новим клієнтам Ощадбанку.
Діючі клієнти банку можуть замовити новий сервіс, і банк налаштує вже працюючі термінали на прийом карток Амеrісаn Express.
"Картки American Express поки не випускаються українськими банками, однак вони дуже популярні і є одними з найпрестижніших карток світу. Можливість приймати їх до оплати насамперед буде цікава готелям, ресторанам, великим магазинам", - констатував заступник директора департаменту електронної комерції й платіжних коштів - керівник управління торговельного еквайрінгу Ощадбанку Наталя Войтович.
Мережа терміналів банку нараховує понад 200 000 одиниць.
Банк надає послуги з торговельного еквайрінгу 10 тис. підприємств торгівлі й сервісу, зокрема таким міжнародним компаніям, як "Макдональдз" в Україні, "Ашан", DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines.
В 2016 році Ощадбанк став еквайєром WOG CAFE у потягах "Інтерсіті".
Банк також забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для моментальної оплати штрафів, безконтактні розрахунки картками MasterCard за проїзд у метро, фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамвая й у паркоматах у Києві.
Як повідомляли Українські Новини, 100% акцій ПАТ "Ощадбанк" перебуває в державній власності.
2018 рік Ощадбанк закінчив зі збитками 12,3 млрд гривень, а 1 квартал з прибутком 112 млн гривень.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин