Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Представники ЄС та Міністерства економіки України, домовилися про співпрацю, заради поліпшення бізнес середовища в країні

Переглядів: 538 Коментарів: 0
загрузка...
Представництво Європейського Союзу і Міністерство економічного розвитку та торгівлі домовилися про співпарцю для поліпшення бізнес-середовища в Україні.
Представники ЄС та Міністерства економіки України, домовилися про співпрацю, заради поліпшення бізнес середовища в країніПро відповідну домовленість під час презентації проекту FORBIZ повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів, передають Українські Новини.
"Ми вдячні представництву Європейського Союзу, громадським організаціям за запуск проект FORBIZ, що орієнтований на поліпшення бізнес-середовища в Україні. Це відкриває перед українським малим і середнім бізнесом шлях для розвитку та створення спільних регуляторних правил на базі найкращих європейських практик", - сказав Кубів.
Керівник програм співробітництва представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот, у свою чергу, додав, що цей проект спрямований на підтримку приватного сектора для визначення політики у відношенні малих і середніх підприємств та їхнього розвитку.
У рамках ініціативи EU4Business проект FORBIZ буде сприяти підтримці програми реформ в Україні та її економічному відновленні, пропонуючи системний і ефективний перехід до більш сприятливого середовища.
Зі слів Кубіва, проект FORBIZ посприяє змінам у політику уряду для більш широкого визнання малого та середнього бізнесу.
Зокрема, проект дасть змогу надати якісну оцінку впливу на економічну ситуацію для запобігання зайвих видатків на впровадження неефективних регуляторних норм.
Як повідомляли Українські Новини, Президент Петро Порошенко розраховує, що Верховна Рада в першу чергу розгляне законопроекти, спрямовані на спрощення ведення бізнесу.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин