Популярні новини

ТОП скачувань

Сьогодні Дата   

Про оподаткування майна, отриманого внаслідок поділу спільної сумісної власності подружжя?

Дата публікації: 14-09-2016, 08:46 Переглядів: 204 Коментарів: 0
Про оподаткування майна, отриманого внаслідок поділу спільної сумісної власності подружжя?Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.
Відповідно до підпункту 165.1.13 пункту 165.1 статті Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти або вартість майна (нематеріальних активів), які надходять платнику податку за рішенням суду в результаті поділу спільної сумісної власності подружжя у зв’язку з розірванням шлюбу чи визнанням його недійсним або за добровільним рішенням сторін з урахуванням норм Сімейного кодексу України.

Категорія: Новини
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.