Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Постанова № 81

Переглядів: 1278 Коментарів: 0
загрузка...
постанова 81постанова 81Уряд удосконалив механізм надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів.

Зокрема, порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів доповнено кількома категоріями осіб. А саме:

- діти-інваліди та особи з інвалідністю I-III групи;

- студенти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";

- особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей відповідно до постанови Верховної Ради України.

Також передбачається збільшення на 20 відсотків соціальної стипендії студентам (курсантам), які постійно проживають на території населеного пункту або навчаються в навчальному закладі, що розташований у населеному пункті, якому надано статус гірського населеного пункту.

Якщо студент (курсант) має право на призначення соціальної стипендії одночасно з декількох підстав, соціальна стипендія виплачуватиметься відповідно до однієї з підстав, за вибором студента (курсанта).

Крім того, удосконалено список студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію, які подаватимуться навчальними закладами до органів соціального захисту населення. У цих списках зазначатиметься категорія студентів, яким призначено соціальну стипендію, назва навчального закладу або його структурного підрозділу із зазначенням рівня акредитації, термін по який призначено соціальну стипендію.


Текст документа:“Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 ” № 81 — редакція від 08.02.2017

Герб України
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 8 лютого 2017 р. № 81

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету
Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045

Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 “Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 148) зміни, що додаються.
2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2017 року.


Прем’єр-міністр України


В. ГРОЙСМАН
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин