Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Річна інвентаризація: кому проводити обов’язково

Переглядів: 387 Коментарів: 0
загрузка...
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що ст. 10 Закону України від 16.07.1999 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в України» (далі – Закон № 996), встановлені вимоги щодо проведення річної інвентаризації.
Річна інвентаризація: кому проводити обов’язково
Так, частиною першою ст. 10 Закону № 996 обумовлено, що для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансових зобов’язань підприємства повинні проводити інвентаризацію активів і зобов’язань, під час якої перевіряють і документально підтверджують їх наявність, стан і оцінку.

Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженим наказом Мінфіна від 02.09.2018 р. № 879 (далі – Положення № 879), деталізовано проведення річної інвентаризації у суб’єктів господарювання.

Відповідно до частини першої ст.2 Закону № 996 та п.1 р. І Положення № 879 у загальному випадку інвентаризацію зобов’язані проводити:
  • усі юридичні особи, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності;

  • представництва іноземних суб’єктів господарювання, які зобов’язані вести бухгалтерський облік і подавати фінансову звітність згідно із законодавством України.

За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин