02-04-2018, 17:00 Коментарів: 22

Популярні новини

В Раде хотят отменить выходной 9 мая в УкраинеВ Раде хотят отменить выходной 9 мая в Украине
Имеет ли право Фонд соцстрахования осуществлять проверкиИмеет ли право Фонд соцстрахования осуществлять проверки
Кому прекратят выплату жилищных субсидий и зачем их нужно переоформлять?Кому прекратят выплату жилищных субсидий и зачем их нужно ...
Счета всех украинцев внесут в спецреестр под предлогом борьбы с неплательщиками алиментовСчета всех украинцев внесут в спецреестр под предлогом ...
Виды пособий, на которые имеют право украинцы в случае несчастного случая на работеВиды пособий, на которые имеют право украинцы в случае ...
Связан ли период «детского» отпуска с отработанным временем в текущем году и с датой рождения детей?Связан ли период «детского» отпуска с отработанным временем ...
Право на ежегодный отпуск в случае перевода на другое место работыПраво на ежегодный отпуск в случае перевода на другое место ...
Верховная Рада приняла во втором чтении законопроект о коллективном управлении авторскими правамиВерховная Рада приняла во втором чтении законопроект о ...
Действуют новые требования к работе за компьютеромДействуют новые требования к работе за компьютером
ПриватБанк запустил пять новых программ для аграриевПриватБанк запустил пять новых программ для аграриев
Моментальные займы на карту: брать или не брать?Моментальные займы на карту: брать или не брать?
Денежная компенсация за неиспользованный отпускДенежная компенсация за неиспользованный отпуск
Первоклассников начнут принимать в школы по новым правиламПервоклассников начнут принимать в школы по новым правилам
Порошенко: рост минимальной зарплаты до 4,2 тысяч гривень не пределПорошенко: рост минимальной зарплаты до 4,2 тысяч гривень ...
Относительно непредоставления пособия по временной нетрудоспособности за время нахождения работника в отпускеОтносительно непредоставления пособия по временной ...
Увійти/Зареєструватись

ТОП скачувань

Сьогодні Дата   
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин

За отриманою спадщиною (подарунком), що оподатковуються за нульовою ставкою, податкова декларація про майновий стан і доходи не надається

Дата публікації: 26-12-2017, 03:25 Переглядів: 89 Коментарів: 0
До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна у межах, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
оподаткування спадщини
Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, і зазначається в річній податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов’язані сплатити податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини або в сільських населених пунктах – до оформлення уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини, та спадкоємців, які отримали у спадщину об’єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини або в сільських населених пунктах – до оформлення уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини.

Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

Отже, фізичні особи, що одержали дохід у вигляді спадщини (подарунку), який оподатковується за нульовою ставкою податку, не зобов’язані включати вартість такої спадщини (подарунку) до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації.

Зазначена норма передбачена п.п. 164.2.10 , п. 174.3 , п. 179.2 ПКУ.
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: Новини
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.