Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Павло Розенко: Наступний етап пенсійної реформи – запровадження накопичувальної системи

Переглядів: 505 Коментарів: 0
загрузка...
Наступним етапом пенсійної реформи має стати запровадження з 1 січня 2019 року накопичувальної пенсійної системи. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
пенсійна реформа
«Наведення порядку і відновлення справедливості у солідарній пенсійній системі – це лише початок пенсійної реформи. Ми вже чітко сказали, і Верховна Рада України це підтримала, що наступним етапом пенсійної реформи має стати запровадження з 1 січня 2019 року накопичувальної пенсійної системи», - сказав він.

«Так, перехідний період, який має пройти в 2018 році і завершитися 1 січня 2019 року стартом накопичувальної пенсійної системи і запуском недержавного пенсійного страхування, – це величезний виклик для нас і величезна відповідальність. І це – завдання номер один і для Міністерства соціальної політики, і для Уряду в цілому», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також зауважив, що осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року стало можливим, насамперед, завдяки зростанню доходів бюджету Пенсійного фонду України внаслідок підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

«Щоб навести справедливість у пенсійній системі і хоча б частково провести осучаснення пенсій, нам потрібно було в цьому році близько 20 млрд грн. Ми не могли б здійснити це осучаснення, якби протягом року завдяки підвищенню розміру мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року додатково не акумулювали б ці кошти», - підсумував він.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин