Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

З 23 лютого 2018 року контролюючі органи отримали право перевіряти бізнес

Переглядів: 485 Коментарів: 0
загрузка...
23 лютого 2018 року опублікована та набула чинності Постанова Уряду від 18 грудня 2017 року № 1104, якою визначено Перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія перевірочного мораторію (з даним переліком можна ознайомитися за посиланням).
проверка бизнеса
Тобто, 23 лютого органи, зазначені у Переліку, набувають право на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за встановленими планами перевірок.

З цього приводу Начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко нагадала, що Головним управлінням ДФС у м. Києві раніше вже повідомлялось, що діяльність з проведення документальних перевірок регламентується відповідно до глави 8 розділу ІІ Податкового кодексу України. Пунктом 5.2 Кодексу визначено співвідношення податкового законодавства з іншими законодавчими актами та встановлено, що у разі, якщо поняття, терміни, правила та положення інших актів суперечать поняттям, термінам, правилам та положенням Кодексу, для регулювання відносин оподаткування застосовуються поняття, терміни, правила та положення Податкового Кодексу.

«Незважаючи на різне трактування дії Мораторію певними представниками бізнесу, Головне управління ДФС у м. Києві продовжувало діяти у законний спосіб – проводити камеральні, документальні та фактичні перевірки виключно у межах своїх повноважень, у випадках та у порядку, встановлених статтями 76, 77, 78, 79, 80 Податкового кодексу України», – наголосила керівник столичної ДФС.

Державна регуляторна служба України висловила свою думку. В коментарі ДРС зазначається, що з 1 січня 2018 року та до дня опублікування Переліку в Україні діяв мораторій, який поширювався на всі (без виключень!) планові перевірки всіх (без виключень!) органів державного нагляду (контролю) (більш детально читайте у матеріалі Коментар Державної регуляторної служби щодо дії мораторію на перевірки).
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин