Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Розроблено порядок встановлення будинкових лічильників теплової енергії та води

Переглядів: 748 Коментарів: 0
загрузка...
Власник будівлі може не погодитися із запропонованими йому умовами встановлення і сформулювати свої, інформує ЮРЛІГА.

Мінрегіон опублікував проект Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку. У пояснювальній записці стверджується, що на сьогоднішній день відсутній нормативно-правовий акт, який визначає процедуру оснащення будівель вузлами комерційного обліку, узгодження умов такого оснащення, вимоги до місць установки, складових частин вузлів комерційного обліку, проектну документацію. В результаті нерідкі конфлікти між операторами інженерних мереж і власниками будівель.
вузли комерційного обліку
У проекті Порядку вводиться новий термін «межа майнової приналежності». Під нею розуміються точки розмежування зовнішніх мереж: теплових, гарячого водопостачання та водопровідних від приєднаних до них мереж будівлі за ознаками права власності або іншого майнового права, зазначеного в договорі про надання відповідної комунальної послуги.

Робота з встановлення вузла обліку починається з того, що оператор зовнішніх інженерних мереж повідомляє власнику будівлі про намір встановити такий вузол. Власник протягом двох місяців має право повідомити оператору про згоду на установку вузла на запропонованих оператором умовах, про намір узгодити інші умови установки (в тому числі, встановити вузол, придбаний самим власником) або про бажання самостійно обладнати будівлю таким вузлом. При цьому оператор не повинен перешкоджати власнику в самостійному встановленні.

Якщо протягом двох місяців оператор не отримав відповідь від власника, то він самостійно оснащує будівлю вузлом комерційного обліку.

Вузол обліку встановлюється на стороні споживача, на кордоні майнової належності в точці приєднання до зовнішніх інженерних мереж відповідних внутрішньобудинкових систем.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин