Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

На Львівщині напередодні Різдвяних свят вилучено підпільної продукції на суму понад 2 млн. гривень

Переглядів: 1527 Коментарів: 0
загрузка...

На Львівщині напередодні Різдвяних свят вилучено підпільної продукції на суму понад 2 млн. гривень

Декілька підпільних цехів з виготовлення м’ясних виробів податкові міліціонери виявили у приватних помешканнях одного з населених пунктів Жовківського району.

М’ясні продукти виготовлялися із сировини, яка зберігалася в антисанітарних умовах, та реалізовувались на ринках Львівської області. Звичайно, документів про походження м’яса не було, що може свідчити про небезпечність для його вживання.

У підпільників вилучено понад тону м’ясних продуктів, обладнання для їх виготовлення, а також 500 кг напівфабрикатів та харчових добавок. Загальна сума вилучених ТМЦ становить близько 600 тис. грн. Проводиться подальша перевірка.

А на території Пустомитівського, Перемишлянського та Дрогобицького районів Львівської області співробітники податкової міліції виявили підпільні цехи з виготовлення алкогольного сурогату.

Фальсифіковані алкогольні вироби, які реалізовувалися через оптові ліцензовані склади, виготовлялися у житлових будинках та гаражах. Серед організаторів злочинного бізнесу були працівники одного з місцевих спиртзаводів, оптових ліцензованих складів та приватні підприємці.

Під час обшуків вилучено понад 20 тисяч пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв, 6 тонн спирту, близько 20 тисяч етикеток різноманітних торгових марок - виробників алкогольної продукції, а також обладнання для виготовлення фальсифікату. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 1,5 млн. грн.

Наразі вже встановлено осіб, причетних до виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв. Ведеться дослідча перевірка, вирішується питання щодо порушення кримінальної справи.

 

 

По матеріалах: Прес-служба ДПС України, за матеріалами Головного управління податкової міліції

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин