Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Для комфортного обслуговування великих платників податківці створять їм окремий VIP- офіс

Переглядів: 13954 Коментарів: 0
загрузка...

17 січня Голова ДПСУ Олександр Клименко підписав наказ №45, згідно з яким спеціалізовані інспекції по роботі з великими платниками податків підпорядковуються Державній податковій службі.

Таким чином розпочато перший етап переведення великого бізнесу на обслуговування в Центральний офіс з обслуговування великих платників податків, що є успішним податковим трендом. Дослідження Департаменту фінансів Міжнародного валютного фонду свідчить: такі кроки значно покращують процедури адміністрування податків та зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема податку на додану вартість.

«Використовуючи успішні світові практики роботи із великим бізнесом, ми робимо черговий крок до перетворення податкової на сервісну службу високого ґатунку. Для користувачів загальнонаціонального офісу буде працювати принцип «all inclusive» - тут будуть зібрані найкращі фахівці, запроваджені найновіші сервісні послуги», - відзначив Голова ДПСУ О. Клименко.

Податківці наголошують, що наразі змінюються функції регіональних інспекцій із обслуговування великих платників. У той же час, для комфорту платників на період адаптації платників всі 11 територіальних відділень СДПІ залишаться на місцях.

 

 

По матеріалах:  Прес-служба ДПC України

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин