Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Cплата переробним підприємством ПДВ

Переглядів: 2293 Коментарів: 0
загрузка...

Cплата переробним підприємством ПДВ

Відповідно до пп. 6 п. 1 Закону від 22.12.2018 р. №4268-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників» позитивну різницю між сумою податкових зобов’язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначену у податковій декларації з ПДВ щодо діяльності з постачання продукції, переробне підприємство сплачує до спеціального фонду Держбюджету та на спеціальний рахунок, відкритий ним в органі Держказначейської служби, у встановлених розмірах.

Переробне підприємство суму ПДВ, перераховану на спеціальний рахунок, використовує виключно для виплати сільськогосподарським товаровиробникам компенсації за продані ними молоко і м’ясо в живій вазі (компенсація).

Держказначейська служба зобов’язує, за зверненням переробних підприємств, відкривати в органах Держказначейської служби рахунки за балансовим рахунком 3712 «Рахунки інших клієнтів Державної казначейської служби України» Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів (наказом Держказначейства від 28.11.2000 р. №119).

 

 

По матеріалах:  «Дебет-Кредит»

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин