Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оплата послуг адвокатів для малозабезпечених - за державний кошт

Переглядів: 1988 Коментарів: 0
загрузка...

Оплата послуг адвокатів для малозабезпечених - за державний кошт

Оплату послуг адвокатів для малозабезпечених здійснюється за державний кошт. Така норма, зокрема, передбачена Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2018 р. №79 «Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави»

Зокрема, згідно з документом бюджетні кошти спрямовуватимуться на оплату праці адвокатів з надання правової допомоги в кримінальних справах громадянам, звільненим особою, яка провадить дізнання, слідчим, прокурором чи судом від оплати правової допомоги у зв’язку з їх малозабезпеченістю, а також у разі, коли адвокат за їх призначенням брав участь у процесі дізнання, досудового слідства, розгляді кримінальної справи судом. Оплата праці в такому разі здійснюється відповідно до Порядку оплати праці адвокатів з надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 1999 р. № 821 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 20, ст. 884).

Також передбачено спрямування державних коштів на створення необхідних умов для діяльності центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування, зокрема комп’ютерної та організаційної техніки, а також будівництва та капремонту будівель і приміщень.

 

 

По матеріалах:  ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин