Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Порядок заповнення декларації митної вартості

Переглядів: 3104 Коментарів: 0
загрузка...

Порядок заповнення декларації митної вартостіНаказ Мінфіну від 29.03.2018 р. №416 «Про затвердження Порядку заповнення декларації митної вартості», набирає чинності через 10 днів з дня опублікування

Мінфін затвердив Порядок заповнення декларації митної вартості.

Цей Порядок визначає загальні правила заповнення декларації митної вартості (ДМВ), яка використовується для митних цілей:

декларантами — при визначенні та заявленні митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України;

митними органами — при здійсненні контролю за правильністю визначення заявленої декларантом митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Нагадаємо, що форми декларації митної вартості визначені додатками до Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження, затвердженого постановою КМУ від 20.12.2006 р. №1766.

ДМВ подається в одному примірнику в установленому порядку до підрозділу митного оформлення, що проводить митне оформлення товарів, одночасно з ВМД та іншими необхідними для митного оформлення документами.

За бажанням декларанта ДМВ може подаватися у двох примірниках, один з яких з відповідними відмітками митного органу повертається декларанту.

ДМВ заповнюється українською мовою із застосуванням комп’ютерної техніки. Кожен аркуш ДМВ повинен бути підписаний декларантом.

 

 

По матеріалам: «Дебет-Кредит»

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин