Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Митний кодекс визначає вичерпний перелік документів для оформлення товарів — ДМСУ

Переглядів: 1990 Коментарів: 0
загрузка...

Митний кодекс визначає вичерпний перелік документів для оформлення товарів — ДМСУНовим Митним кодексом визначено вичерпний перелік документів, необхідних митниці для митного оформлення. 

«На пропозицію Держмитслужби у Кодексі передбачено подання разом із митною декларацією лише рахунка або іншого документа, що визначає вартість товару, і декларації митної вартості. Інші документи, необхідні для здійснення митного контролю й оформлення товарів, декларантом не подаватимуться (відомості про такі документи зазначено у ВМД)», — розповіли у ДМСУ.

Як зазначили у Держмитслужбі, декларант зобов’язаний буде зберігати такі документи протягом не менше 3 років і надати їх митному органу на його вимогу.

Як пояснили у відомстві, у зв’язку з цим пропонується встановити необхідність страхування митними брокерами власної діяльності. Страхова сума за відповідним договором страхування не може бути меншою від загальної суми податків, що підлягають сплаті за митною декларацією.

Новим кодексом митним органам надано право до фактичного ввезення товарів на митну територію України приймати окремі попередні рішення, зокрема щодо класифікації, країни походження товарів, розміщення товарів у певні митні режими.

«Кодексом також надано право декларанту на внесення змін до митної декларації щодо збільшення кількості товарів, якщо після закінчення митного оформлення він самостійно виявив незадекларовані внаслідок допущення помилки товари. Надано право декларанту подати неповну декларацію для оформлення товарів, якщо він не має точних даних про товар. Умовою використання такого права є надання декларантом зобов’язання митному органу про надання додатковій декларації та необхідних документів у строк не більше 30 днів з дати оформлення таких товарів.

 

 

По матеріалам: УНН

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин