Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету

Переглядів: 2510 Коментарів: 0
загрузка...

Порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджетуПостанова КМУ від 23.04.2018 р. №342 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2018 р. №246»

Кабмін вніс зміни до Постанови від 02.03.2018 р. №246 «Питання нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м’ясо і м’ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати».

Змінами, зокрема, у новій редакції викладено Порядок використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету.

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення виплати:

1) спеціальної бюджетної дотації фізособам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби;

2) часткового відшкодування:

— вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності;

— відсоткової ставки за кредитами, залученими на будівництво і реконструкцію тваринницьких та птахівничих ферм і комплексів, придбання технологічного обладнання та механізмів, закупівлю тварин і птиці;

— вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, а також придбаного обладнання та механізмів вітчизняного виробництва для тваринництва і птахівництва;

— витрат на закупівлю установки індивідуального доїння.

 

 

По матеріалам:«Дебет-Кредит»

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин