Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Розмір держдивідендів у 2012 році

Переглядів: 1968 Коментарів: 0
загрузка...

Розмір держдивідендів у 2018 роціВідповідно до п. 13 частини другої ст. 29 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року №2456-VI зі змінами та доповненнями до доходів загального фонду Державного бюджету України належать частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до держбюджету відповідно до закону, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність.

Згідно з п. 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, затвердженого постановою КМУ від 23 лютого 2018 року №138, частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державними унітарними підприємствами та їхніми об’єднаннями (крім державного підприємства обслуговування повітряного руху України «Украерорух» відповідно до Закону України «Про приєднання України до Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів», а також державних підприємств «Міжнародний державний центр «Артек» і «Український дитячий центр «Молода гвардія») до державного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, у розмірі:

30 відсотків — державними підприємствами, що є суб’єктами природних монополій, та державними підприємствами, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн гривень;

15 відсотків — іншими державними унітарними підприємствами.

 

 

По матеріалам: ДПІ у Дніпровському районі м. Києва ДПС

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин