Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Застосування штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання Розрахунку частини чистого прибутку

Переглядів: 2183 Коментарів: 0
загрузка...

Застосування штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання Розрахунку частини чистого прибуткуДПС України повідомила, що контроль за відрахуванням до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу), яка не є податковим платежем, покладено на ДПС України. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) подається державними унітарними підприємствами та їхніми об’єднаннями до органів ДПС у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємства.

Водночас п. 110.1 ст. 110 ПКУ встановлено, що платники податків несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Отже, неподання або несвоєчасне подання Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їхніми об’єднаннями, до органу ДПС протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі, встановленому п. 120.1 ст. 120 ПКУ.

 

 

 

По матеріалам:«Вісник податкової служби України», від 18.05.2018, №19

 ДПС у Львівській обл.

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин