Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Особливості оформлення товарів за ПМД

Переглядів: 1894 Коментарів: 0
загрузка...

Особливості оформлення товарів за ПМДЗгідно з ч. 10 ст. 260 Митного кодексу, оформлення митним органом тимчасової або періодичної митної декларації передбачає необхідність виконання вимог цього Кодексу, передбачених для поміщення товарів в обраний митний режим, та сплати митних платежів або забезпечення їх сплати відповідно до р. X цього Кодексу.

Згідно з ч. 1 ст. 289 Митного кодексу, у разі ввезення товарів на митну територію України обов’язок із сплати митних платежів виникає з моменту фактичного ввезення цих товарів на митну територію України.

Враховуючи, що періодична митна декларація подається митному органу до ввезення товарів на митну територію України, вимога ч. 10 ст. 260 Митного кодексу щодо сплати митних платежів не поширюється на оформлення періодичної митної декларації.

При цьому у разі відсутності товару в переліку, затвердженому КМУ відповідно до ст. 305 р. X Митного кодексу, гарантія забезпечення сплати митних платежів при ввезенні товарів за періодичною митною декларацією не застосовується.

 

 

 

По матеріалам: «Дебет-Кредит»

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин