Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Податкова розповіла про перевірки, зокрема - перевірки реєстраторів розрахункових операцій

Переглядів: 1558 Коментарів: 0
загрузка...

Податкова розповіла про перевірки, зокрема - перевірки реєстраторів розрахункових операційНаказ ДПСУ від 06.07.2018 р. №591 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо окремих питань організації та проведення перевірок платників податків»

ДПС наказом №591 від 6 липня затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо окремих питань організації та проведення перевірок платників податків.

Письмові повідомлення про проведення перевірки надаються платникові податків органом ДПС у разі проведення документальної планової перевірки (не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку перевірки) та у разі проведення документальної позапланової невиїзної перевірки (із зазначенням дати початку і місця проведення).

Згідно з документом реєстратори розрахункових операцій (далі -- РРО) та розрахункові книги не застосовуються під час продажу товарів (крім підакцизних) (надання послуг) особами, які отримали пільговий торговий патент для продажу товарів (надання послуг) відповідно до Кодексу.

Також повідомлено, що у разі зміни реквізитів суб’єктові господарювання слід звернутися до податкового органу для перереєстрації РРО та надати заяву довільної форми, в якій зазначити галузь застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою (за потреби -- про зняття РРО з обліку), а також визначені пунктом 2.3 Порядку №614 документи на господарську одиницю.

 

 

 

По матеріалам: ЛІГА:ЗАКОН

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин