Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Обробка персональних даних у сфері забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізосіб

Переглядів: 1721 Коментарів: 0
загрузка...
Обробка персональних даних у сфері забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізосібРішення Виконавчої дирекції фонду гарантування вкладів фізосіб від 12.07.2018 р. №9 «Про затвердження Порядку обробки персональних даних у сфері забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізосіб Рішенням від 12.07.2018 р. №9 затвердила Порядок обробки персональних даних у сфері забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб.
Цей Порядок розроблений з метою встановлення загальних вимог до організаційних та технічних заходів захисту персональних даних під час їх обробки у базах персональних даних вкладників-фізосіб у сфері забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізосіб.
Захист персональних даних покладається на володільця бази персональних даних.
На дії володільця та/або розпорядника бази персональних даних поширюються усі вимоги щодо захисту персональних даних від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них.
Володілець бази персональних даних надає суб’єкту персональних даних інформацію про мету обробки персональних даних до моменту отримання згоди від суб’єкта персональних даних.
Володілець або розпорядник зберігає персональні дані строком не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки, якщо інше не передбачено законодавством.
Володілець або розпорядник бази персональних даних може розмежувати режими доступу працівників до обробки персональних даних у базі персональних даних відповідно до їхніх професійних, трудових чи службових обов’язків.
Крім того, Порядком встановлено особливості обробки персональних даних у складі інформаційної (автоматизованої) системи та розпорядником бази персональних даних, встановлено вимоги до бази персональних даних, поширення персональних даних та їх знищення та зміни.

 

 

 

По матеріалам: «Дебет-Кредит»

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин