Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Застосування РРО при розрахунку за туристичні послуги

Переглядів: 1743 Коментарів: 0
загрузка...

Застосування РРО при розрахунку за туристичні послугиДПС нагадує, що ст. 3 Закону від 06.07.95 р. №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані:
— проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій;
— видавати особі, яка отримує чи повертає товар (послугу), розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції;
— застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру РРО, з додержанням встановленого порядку їх застосування.
Крім того, у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій (наказ ДПСУ від 14.05.2018 р. №406) є РРО, що дозволяють при необхідності враховувати товар (послуги) за декількома податковим ставкам, в т.ч. і туристичного збору.
Тож при здійсненні розрахунку за надання туристичної послуги слід проводити розрахунок на повну суму вартості послуги, в яку входить і туристичний збір.

 

 

По матеріалам: «Дебет-Кредит»

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин