Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Новий механізм реєстрації юридичних осіб

Переглядів: 2168 Коментарів: 0
загрузка...

Новий механізм реєстрації юридичних осіб

Новий механізм реєстрації юридичних осіб

Зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців", що стосуються електронної реєстрації, навряд чи найближчим часом досягнуть тієї мети, яку переслідував законодавець - спрощення реєстраційних процедур.

Ціни на послуги у 2018 році   

Процедура електронної реєстрації, описана в порядку подання і обороту електронних документів державному реєстраторові, затвердженому наказом Міністерства юстиції України від 19 серпня 2018 № 2010/5(далі - Порядок № 2010/5), є украй складною. Вона вимагає не лише наявності електронного цифрового підпису і отримання індивідуального електронного ключа, але і припускає формування файлів у форматі " xml".

Що стосується обов'язкового сканування документів на паперових носіях, то для прискорення процедури в деяких органах реєстрації заявників просять приходити на прийом з " флешкою", на якій вже містяться відскановані документи. При цьому мають бути дотримані вимоги, які міститися в п. 2.3. Близько № 2010/5: чорно-біле зображення; роздільна здатність - 150*150 точок на дюйм; глибина кольору - 4 біта; формат файлу - багатосторінковий компрессированный TIFF; багатосторінкові документи скануються в один файл.

Викликає також сумнів готовність банківської системи України до видачі клієнтам електронного розрахункового документу, засвідченого цифровим підписом на підтвердження внесення реєстраційного збору у разі використання електронної реєстрації.

Відносно модельного статуту - конкретніше судити про його застосування можна буде лише тоді, коли Кабінетом Міністрів України буде затверджений хоч би Модельний статут товариства з обмеженою відповідальністю. 

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин