Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Подання декларації з ПДВ після невдалого оскарження податкового повідомлення-рішення

Переглядів: 2530 Коментарів: 0
загрузка...

Подання декларації з ПДВ після невдалого оскарження податкового повідомлення-рішенняПунктом 2.2 р. ІІ Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПАУ від 22.12.10 р. №985, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 30.12.2010 р. за №1440/18735, визначено: у разі зменшення від’ємного значення суми ПДВ платника податку структурний підрозділ органу ДПС складає податкове повідомлення-рішення за формою «В4».

Відповідно до форми податкового повідомлення-рішення (форма «В4») при проведенні процедури адміністративного або судового оскарження протягом десяти календарних днів, наступних за днем її закінчення, заявлена та невідшкодована сума бюджетного відшкодування за декларацією, на яку складене повідомлення-рішення, зменшується у картці особового рахунка платника податків, що ведеться в органі ДПС.
Підпунктом 4.6.7 п. 4.6 р. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 25.11.11 р. №1492, визначено, що рядок 21.3 передбачено для відображення збільшення або зменшення залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24) за результатами камеральної чи документальної перевірки, проведеної органом ДПС.
Таким чином, у разі коли за результатами перевірки податковим органом встановлено перевищення задекларованого платником податку залишку від’ємного значення податкової декларації з ПДВ і виписано повідомлення-рішення за формою «В4», та якщо платник податку оскаржував таке податкове повідомлення-рішення, яке після закінчення процедури адміністративного або судового оскарження залишено «Без змін», а скарга «Без задоволення», то сума завищеного залишку від’ємного значення зі знаком «-» підлягає відображенню у картці особового рахунка платника податку протягом десяти календарних днів та у рядку 21.3 податкової декларації з ПДВ звітного періоду, в якому закінчено процедуру оскарження.

 

 

 

По матеріалам: ДПС у Львівській області

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин