Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку проведення планової документальної перевірки після отримання повідомлення та копії наказу про її проведення?

Переглядів: 1612 Коментарів: 0
загрузка...

Чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку проведення планової документальної перевірки після отримання повідомлення та копії наказу про її проведення?Згідно з п. 50.2 ст. 50 Податкового кодексу платник податків під час проведення, зокрема, документальних планових перевірок не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом. Це правило не поширюється на випадки, встановлені ст. 177 цього Кодексу, що визначає порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою — підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування.Пунктом 77.4 вищезазначеної статті Кодексу встановлено, що про проведення документальної планової перевірки керівником органу ДПС приймається рішення, яке оформлюється наказом. 

Право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Таким чином, платник податку може подати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору до дати початку проведення перевірки, зазначеної в копії наказу та письмовому повідомленні про проведення цієї перевірки.

 

 

 

 

По матеріалам: ДПІ у Дарницькому районі м. Києва


загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин