Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Новий податок для легкових автомобілів

Переглядів: 1704 Коментарів: 0
загрузка...
Новий податок для легкових автомобілівМіндоходів має намір внести правки до Податкового кодексу для оподаткування акцизом легкових авто (і інших транспортних засобів для перевезення людей, крім автобусів), переобладнаних з ввезених в Україну вантажних автомобілів, з яких зараз цей збір не стягується.
Як свідчить опублікований на сайті відомства проект закону про внесення правок до Податкового кодексу, з 1 січня 2018 року пропонується стягувати акцизний податок з машин, за які при ввезенні в Україну не було сплачено акцизний податок та які надсилаються для реєстрації або перереєстрації в МВС

України у зв’язку зі зміною моделі.
Чиновники вказал , що такі зміни викликані результатами проведених контрольно-перевірочних заходів, за якими з’ясувалося, що переобладнані автомобілі подаються на реєстрацію до органів МВС без сплати акцизного податку.

“За результатами звірки інформаційних баз даних в 2018 році імпортовано 98,981 тис. автомобілів, що були оформлені за кодами товарної позиції 8704, при цьому 31,613 тис. з них (32% загального обсягу) після проведення відповідного переобладнання зареєстровані в органах ДАІ як підакцизні товари за кодом 8703”, – пояснюється в документі.
За даними Міндоходів, сума додаткових надходжень до держбюджету завдяки введенню акцизного податку на такі машини може становити близько 300 млн грн на рік.

Крім того, при реєстрації або перереєстрації подібного авто в ДАІ його власник повинен показати квитанції або платіжні доручення про сплату податку.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин