Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Купити іноземну валюту в Києві складно

Переглядів: 1496 Коментарів: 0
загрузка...
Купити іноземну валюту в Києві складноКупити іноземну валюту в Києві стало складно, після того, як закінчився період стабілізації, і намітилася тенденція до зростання курсу долара.

Сьогодні до відкриття торгів на міжбанківському валютному ринку України котирування гривні відносно долара США встановилися на рівні 9,0/9,4 гривень/долар. До закриття торгів цінові рівні знизилися всього до 8,9500/9,0500 грн.

У більшості відділень різних банків, які знаходяться переважно в центрі Києва, долари у продажу відсутні. Крім того, деякі банки ввели обмеження на обсяг продажу.

В одному з банків Корреспондент.net повідомили, що максимальна сума для продажу в обмінних пунктах мережі становить 500 доларів.

«Валюта є, але купити ви можете лише до 500 доларів. Це максимальна сума. Велику суму система не пропустить», – повідомили співробітники банку. У відділенні іншого банку повідомили, що зараз валюту практично ніхто не продає. Якщо і є випадки, то суми невеликі.

«Якщо хтось і здає, то дуже маленькі суми. Напевно просто терміново потрібно трохи гривень. Сьогодні, наприклад, здали 5 доларів, які одразу ж і купили», – розповіли співробітники відділення банку.

Експерти вважають, що підвищення курсу долара викликане триваючою політичною нестабільністю, а зі зниженням напруження ситуації вони очікують і повернення курсу на колишні рівні.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин