Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Вимоги щодо функцій торгових автоматів міндоходів буде встановлювати самостійно

Переглядів: 946 Коментарів: 0
загрузка...
Вимоги щодо функцій торгових автоматів міндоходів буде встановлювати самостійноМіндоходів пропонує внести зміни до Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2002 р. № 199 (далі — Вимоги).

Наразі Вимоги містять норму, за якою Державна комісія з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом встановлює вимоги щодо реалізації фіскальних функцій автоматами з продажу товарів (послуг), іншими реєстраторами, які не передбачають друкування розрахункових і звітних документів, а також додаткові вимоги щодо реалізації фіскальних функцій спеціалізованими реєстраторами для конкретних сфер застосування (у разі необхідності). Проте постановою КМУ від 21.12.2005 р. № 1231 цю комісію як дорадчий орган Кабміну ліквідовано.

Оскільки правонаступника Державної комісії не визначено, на сьогодні доопрацювання існуючих та розробка нових вимог щодо реалізації фіскальних функцій РРО не є можливими.

Тому Міндоходів пропонує покласти на себе можливість визначати додаткові вимоги щодо реалізації фіскальних функцій спеціалізованими реєстраторами розрахункових операцій для конкретних сфер застосування.

Також Міндоходів пропонує визначити, що у фіскальній пам’яті РРО повинна зберігатися інформація про суму ПДВ за кожною додатною чи від’ємною податковою групою (не менш як 2000 записів). Ця зміна надасть можливість забезпечити відповідність суми ПДВ, яка зберігається у фіскальній пам’яті реєстратора розрахункових операцій, сумам податків окремих розрахункових документів, які формуються та передаються реєстраторами розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі відповідно до абз. 4 п. 7 ст. 3, ч. 5 ст. 13 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. №265/95-ВР.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин