Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Українська та польська сторони обговорили актуальні питання діяльності пунктів пропуску

Переглядів: 790 Коментарів: 0
загрузка...
Українська та польська сторони обговорили актуальні питання діяльності пунктів пропускуУчора в пункті пропуску через державний кордон «Краківець – Корчова» на українській стороні відбулося засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Під час засідання українська та польська сторони обговорили ситуацію в пунктах пропуску на українсько-польському державному кордоні, зокрема обмінялись інформацією про стан реалізації попередніх домовленостей. Було констатовано, що передбачені попередніми протоколами заходи успішно реалізовані, а це позитивно вплинуло на забезпечення безперешкодного переміщення осіб, товарів та транспортних засобів. Водночас одним із важливих питань залишається розмежування пасажирського та вантажного руху в пункті пропуску «Краківець – Корчова». Комісія визнала пріоритетним значення розмежування руху в цьому пункті пропуску для розвитку прикордонної інфраструктури на українсько-польському кордоні.

Сторони також розглянули питання ефективності функціонування Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні з метою забезпечення ритмічності пропускних операцій, завершення договірно-правового оформлення міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення «Грушів – Будомєж» та «Угринів – Долгобичув». Зокрема, українська сторона підтвердила готовність до відкриття міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Угринів – Долгобичув» після надходження від польської сторони відповідної ноти. Також польська сторона проінформувала про перспективи запровадження спільного контролю на зовнішньому кордоні ЄС з Україною після внесення змін до Шенгенського кодексу кордонів, затвердженого рішенням Європейського Парламенту і Ради ЄС .

Співголови Комісії високо оцінили рівень підготовки та організації цього засідання.
загрузка...
Джерело:lv.minrd.gov.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин