Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ЄБРР відкриє офіс Львові і збільшить фінансування проектів в Україні на 200 млн євро

Переглядів: 1132 Коментарів: 0
загрузка...
ЄБРР відкриє офіс Львові і збільшить фінансування проектів в Україні на 200 млн євроЄвропейський банк реконструкції ы розвитку має намір збільшити фінансування проектів в Україні з 550 млн євро до 750 млн євро в 2018 році. Про це йдеться в повідомленні банку.

“ЄБРР може інвестувати близько 1 млрд євро щороку протягом найближчих декількох років, при цьому банк має намір значно підвищити свої інвестиції з раніше передбачених у 2018 роцы 550 млн євро до 750 млн”, – йдеться у ньому.

Це збільшення передбачається в контексті реакції міжнародного співтовариства на оголошену угоду України з Міжнародним валютним фондом про програму макроекономічної стабілізації.

В цілому портфель інвестицій ЄБРР в Україні нараховує близько 4,7 млрд євро.
Банк також має намір повернутися до суверенного кредитування державного сектору після річної перерви.

У приватному секторі ЄБРР буде активний як в корпоративному, так і у фінансовому секторах, а також забезпечить фінансування для проектів з енергоефективності. Банк буде прагнути до розширення фінансування малих і середніх підприємств і має намір відкрити новий офіс у Львові.

У державному секторі ЄБРР має намір відродити свої інвестиційні плани, які можуть включати в себе деякі великі інфраструктурні проекти, які мають вирішальне значення для відновлення економіки країни.

Також ЄБРР планує відкрити офіс у Львові, який займатиметься питаннями малого та середнього бізнесу, повідомляється в прес-релізі банку.

“Банк буде прагнути до розширення фінансування спеціально для малих і середніх підприємств і має намір відкрити офіс у Львові, щоб посилити свою підтримку цього найважливішого сегмента економіки України”, – вказується в прес-релізі.

На сьогодні в Україні діє лише офіс у Києві.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. До початку 2018 року банк взяв на себе зобов’язання щодо надання 8,7 млрд євро ($11,9 млрд) у рамках 321 проекту в Україні.

ЄБРР заявляв про готовність інвестувати в Україну не менше 5 млрд євро до 2020 року в рамках скоординованої міжнародної програми фінансової допомоги на підтримку структурних і макроекономічних реформ.

ЄБРР в 2018 році скоротив вкладення в Україну на 12,2%, до 820 млн євро, а в 2018 році – на 8,4% порівняно з 2018 роком, до 934 млн євро.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин