Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Львівська область може стати пілотним регіоном з впровадження дерегуляції в галузі економіки

Переглядів: 1114 Коментарів: 0
загрузка...
Львівська область може стати пілотним регіоном з впровадження дерегуляції в галузі економікиЛьвівська область може стати пілотним регіоном з впровадження дерегуляторної політики в галузі економіки та публічного адміністрування. Про це сказав у своєму виступі міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета на зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Іриною Сех та представниками економічного блоку області. Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

Міністр оприлюднив формулу успіху для української економіки. За його словами, насамперед потрібно “зняти корупцію” і впровадити дерегуляцію. Для реалізації першого пункту Кабмін напрацював закон про державні закупівлі. Щоб українська економіка могла “вигравати” глобальну конкуренцію, необхідно мінімізувати регуляторні механізми. Також важливою складовою економічного розвитку країни Павло Шеремета назвав “здешевлення ведення бізнесу”.

“Ми не створюємо економічного розвитку, економічний розвиток створюють люди “за вікном”, тобто приватний сектор. Наше завдання їм допомагати. Ми повинні дерегулювати і децентралізувати державне управління, тоді ведення бізнесу в Україні стане легше”, – зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі. Водночас Павло Шеремета зазначив, що саме Львівщина могла б стати пілотним регіоном для впровадження такої політики.

У свою чергу голова ОДА Ірина Сех запевнила, що фахівці якраз працюють над стратегією розвитку Львівщини та готові взяти участь у цьому пілотному проекті. “Ми повинні швидко вчитися і розвиватися з новою економікою в новій країні”, – сказала Ірина Сех.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин