Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

З червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми покупок

Переглядів: 1500 Коментарів: 0
загрузка...
З червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми покупокЗ 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соціальна ініціатива Приватбанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всіх власників зарплатних карток: співробітників бюджетних організацій, промислових підприємств та комерційних компаній.

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцію «Тримай 5!», у ході якої банк повертатиме клієнтам 5% від суми щомісячної заробітної плати, витраченої на оплату покупок у торговельній мережі. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати більше 4,2 млн працівників як бюджетних, так і комерційних компаній та організацій. Головна умова - оплачувати карткою покупки в магазинах і торговельних точках в Україні, за кордоном або в інтернет-магазинах.

«Якщо людина витрачає свою зарплату, розраховуючись зарплатною карткою в магазинах, ми повертатимемо 5% від суми всіх таких покупок. Це гроші, які ми зараховуватимемо раз на місяць на спеціальний бонусний рахунок. За них можна купувати товари або послуги в торговельних мережах партнерів банку, - каже Голова Правління Приватбанку Олександр Дубілет. - Для наших клієнтів така акція стане доброю підтримкою від банку в непростий час економічних змін у країні».

Щоб отримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну картку і зареєструватися для участі в акції на сайті, за номером 3700 або в будь-якому відділенні. Всім клієнтам, які зареєстровані в акції, повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки у крамницях України та інших країн світу. Мінімальна і максимальна суми покупок не обмежені. Акція «Тримай 5!» стартує 1 червня і триватиме все літо.

Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного після купівлі місяця на спеціальний бонусний рахунок зарплатної картки. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах - партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торговельні і сервісні підприємства України.
загрузка...
Джерело:ua.for-ua.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин