Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Отримати ліцензію на автоперевезення можна через Укрпошту

Переглядів: 1286 Коментарів: 0
загрузка...
Отримати ліцензію на автоперевезення можна через УкрпоштуЗ червня 2018 року Укрпошта надає можливість всім автоперевізникам зручно і швидко отримати дозвільні документи на автомобільні перевезення, які видає Укртрансінспекція, через мережу своїх відділень. Про це повідомили в прес-службі “Укрпошти”.

Відтепер ліцензії та документи на перевезення пасажирів, вантажів та багажу автомобільним транспортом можна отримати у відділеннях Укрпошти по всій Україні.

Отримання ліцензій на автоперевезення через пошту стало можливим завдяки підписанню між Укрпоштою і Укртрансінспекцією Меморандуму про співпрацю у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Для отримання ліцензії на перевезення достатньо відвідати одне з відділень Укрпошти, подати заповнену заяву разом з необхідним пакетом документів на отримання ліцензії Укртрансінспекції, а потім рекомендованим листом отримати результат запитуваної послуги.

Нагадаємо, послуга з видачі ліцензій на автоперевезення надається Укрпоштою в рамках проекту “Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту”. Укрпошта з 2018 року вже плідно співпрацює з цим проектом Державною реєстраційною службою України, Міністерством соціальної політики, Пенсійним фондом та іншими органами влади. Зараз за отриманням адміністративних послуг через Укрпошту вже звернулося понад 60 тисяч громадян.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин